Blood Star
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!

Hírek


Az oldal megnyílt!

  • Vezető karakterek elvihetőek
  • A paktum kijátszásra vár!

Cbox


Legutóbbi témák
» Érkező gépek
101-es szoba EmptySzer. Okt. 22, 2014 11:32 am by Garrett McTorrance

» 101-es szoba
101-es szoba EmptySzomb. Okt. 11, 2014 1:16 pm by Garrett McTorrance

» Vittoria M. Qleyd
101-es szoba EmptyHétf. Okt. 06, 2014 8:56 am by Vittoria Margaret Qleyd

» Kikötő
101-es szoba EmptyVas. Okt. 05, 2014 10:11 am by Ramila Reno

» Ramila Reno
101-es szoba EmptyHétf. Szept. 08, 2014 6:59 am by Admin

» Belzebub
101-es szoba EmptyVas. Aug. 24, 2014 3:11 am by Garrett McTorrance

» Kapcsolatok
101-es szoba EmptyPént. Aug. 22, 2014 7:29 am by Admin

» A Világ
101-es szoba EmptyPént. Aug. 22, 2014 7:19 am by Admin

» Versenypálya
101-es szoba EmptyPént. Feb. 21, 2014 1:59 am by Admin

Május 2024
Hétf.KeddSzer.Csüt.Pént.Szomb.Vas.
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Calendar Calendar

Statistics
Összesen 10 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Vittoria Margaret Qleyd

Jelenleg összesen 113 hozzászólás olvasható. in 93 subjects
Legend

  • Vámpírok - 0
  • Angyalok - 1
  • Gargoyle - 1
  • Mesélő - 1
  • Ember - 0
  • Kóbor lelkek - 0
  • Vérfarkasok - 0

101-es szoba

2 posters

Go down

101-es szoba Empty 101-es szoba

Témanyitás by Admin Vas. Feb. 02, 2014 5:38 am

...
Admin
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 95
Join date : 2014. Jan. 28.

https://bloodstar.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

101-es szoba Empty Szobafoglalás

Témanyitás by Garrett McTorrance Szomb. Okt. 11, 2014 1:16 pm

Miután összetalálkoztam angyaltársammal a reptéren, s bájcsevegtünk némi kávé és sütemény társaságában, úgy döntöttem, megkezdem az asszimilációt a helyi közegbe, s rövid kérdezősködés után meglátogattam a Red Place hotelt. A recepción szegény-szegény recepciósnak épp kínos hascsikarása támadt, mikor megérkeztem, így relatíve olcsón bejelentettem magam és leloptam az első megpillantott szobakulcsot magamnak. "Hihetetlen, milyen érzékeny az emberi szervezet.." Töprengtem, míg a lépcsőn fölfelé megközelítettem új lakhelyem, a 101-es szobát.

"Komfortos kis hely, meg kell hagyni. Kellemes kis előszoba konyhácskával, étkező asztallal, tágas hálószoba, franciaágy..hmm, lesz hely az első hullának mellettem...apropó hullák, remélem van fürdőkád! Semmi kedvem azokhoz a vacak fülkékhez.." Töprengve nézek körül, majd miután felmértem a helyet, kipakolom kis bőröndöm tartalmát; egy kis Bibliát megjelölve a kedvenc részeimmel, két-három váltóruhát, egy összehajtható gyalogsági ásót, pár számomra kedvesebb könyvet, amiket válogatott könyvtárakból emeltem el, s végül a legfontosabb ereklyém; egy bőrkötésű kódexet, melybe sárguló, rongyos papirosok tömkelege van felfűzve. Nevek, címek, szerződések; haldokló emberek kétségbeesése, eladott lelkek, kiket édes emlékként őrizgettem a századokon át; emberek, kik kezembe ajánlották sorsuk, cserébe beteges vágyaik teljesüléseiért. "S még rólunk, bukottakról pletykálják, hogy romlottak vagyunk! Látnák, az emberek mikre nem képesek csupán irigységből, féltékenységből, vagy kicsinyes félelemből!"
Óvatosan kiemelve a kupacból, a könyvet az éjjeli szekrény legfelső fiókjába rejtem, s egy fehér atlétát pakolok fölé, hogy elfedje a lapokat. Rövid töprengés után úgy döntök, kerítek egy netkávézót. Ideje kiderítenem, hol találom Annet. Mielőtt útnak indulnék, beveszem magam a fürdőszobába, levetem az öltönyfelsőm, felgyűröm ingujjam, s a tükör előtt lemosom az arcom. Újra belenézve nem Garrett arca néz vissza rám. Éjfekete szemeim bizarr ürességgel futnak végig feszes, szimmetrikus mintázatban perzselt bőrömön, melyet csak az apró, mozgó dudorok választanak el egyáltalán arccsontomtól. Pillanatnyi látomás csupán, de mosolyra késztet. Megint ember alakom látom; gonosz mosollyal az arcomon meglazítom nyakkendőm, hátrafésülöm hajam, s a zakót hátrahagyva elindulok kifelé kutatni. Elvégre nem hagyhatom elmenni ezt a fogadást..már csak presztizsből sem.
Garrett McTorrance
Garrett McTorrance
Fekete Angyal

Hozzászólások száma : 8
Join date : 2014. Aug. 22.
Tartózkodási hely : Boston reptér

Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.