Blood Star
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!

Hírek


Az oldal megnyílt!

  • Vezető karakterek elvihetőek
  • A paktum kijátszásra vár!

Cbox


Legutóbbi témák
» Érkező gépek
Ramila Reno EmptySzer. Okt. 22, 2014 11:32 am by Garrett McTorrance

» 101-es szoba
Ramila Reno EmptySzomb. Okt. 11, 2014 1:16 pm by Garrett McTorrance

» Vittoria M. Qleyd
Ramila Reno EmptyHétf. Okt. 06, 2014 8:56 am by Vittoria Margaret Qleyd

» Kikötő
Ramila Reno EmptyVas. Okt. 05, 2014 10:11 am by Ramila Reno

» Ramila Reno
Ramila Reno EmptyHétf. Szept. 08, 2014 6:59 am by Admin

» Belzebub
Ramila Reno EmptyVas. Aug. 24, 2014 3:11 am by Garrett McTorrance

» Kapcsolatok
Ramila Reno EmptyPént. Aug. 22, 2014 7:29 am by Admin

» A Világ
Ramila Reno EmptyPént. Aug. 22, 2014 7:19 am by Admin

» Versenypálya
Ramila Reno EmptyPént. Feb. 21, 2014 1:59 am by Admin

Május 2024
Hétf.KeddSzer.Csüt.Pént.Szomb.Vas.
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Calendar Calendar

Statistics
Összesen 10 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Vittoria Margaret Qleyd

Jelenleg összesen 113 hozzászólás olvasható. in 93 subjects
Legend

  • Vámpírok - 0
  • Angyalok - 1
  • Gargoyle - 1
  • Mesélő - 1
  • Ember - 0
  • Kóbor lelkek - 0
  • Vérfarkasok - 0

Ramila Reno

2 posters

Go down

Ramila Reno Empty Ramila Reno

Témanyitás by Ramila Reno Hétf. Szept. 08, 2014 6:49 am


Ramila Reno


FAJ:
Gargoyle (Lélek)
BECENÉV:
Rami
KOR:
24
SZÜLETÉSI IDŐ ÉS HELY:
Boston; 1990. 07. 05.
SZEXUALITÁS:
Hetero
PLAY BY:
Keira Knightley
Különleges ismertetőjegy:
Háta közepéig érő, festet szőkés haja van ami hullámos. 165 centi, szép arcú, barna szemű. Öltözéke kifinomult, elegáns amit mindig magassarkúval párosít. A csípője vonalán egy halovány heg látható, amit egy átváltoztatás során szerzett.

Jellemzés, személyiség:
Sokat nevet és mosolyog. Nehéz kihozni a sodrából, azonban ha mégis sikerül akkor bizony nehéz megállítani. Ismeri a kegyelmet és nem használja ki az adottságait sem. Tisztalelkű, jó szándékú leány, bár viszonylag fiatal. Közvetlen, barátságos de mégis próbálja magát távol tartani a tömegektől.

Család:
Tomas Reno × 8 × Két éve tette Gargoyle-á, azóta is saját fiaként neveli és természetesen már a nevét viseli.
Kirian Reno × 27 × Rami bátyja aki a balesetet életveszélyes sérülésekkel de, túlélte. Rami nem tudja, hogy él. Faj; Vérfarkas


Szeret:
Szereti a gyerekeket, játszani és a háztartást ellátni. Mindene a feladata amire teremtették még ha nem is ezt a sorsot szánták neki.

Nem szeret:
Nagyravágyást, képmutatást, hazugságokat és a gonoszt.
Előtörténet

Normális gyerekkorom volt, szerető szülőkkel akik néha vitatkoztak, de mindig is szerették egymást. Jó kislány voltam és nem is rántott magával a tinik felhőtlen és felelőtlen élete. Azonban mindent el kell kezdeni egyszer, a változásoknak is eljön az idejük. Nekem akkor jött el, mikor édesapám egy másik országban kapott munkát. Itt kellett hagynunk mindent és mindenkit, pedig még csak az elemit jártam ki. Itt voltak a barátaim, a társaim és az emberek akiket szerettem. Senki nem veszi könnyen az ilyen változást. Mondanom sem kell, hogy kézzel lábbal, kapálóztam a költözés ellen. De túl kicsi voltam én ahhoz, hogy versenyezzek Apu főnökével. Ezen az éjszakán változott meg minden. Nyűgös voltam és hisztis, remélve, hogy így elérem majd amit akarok. De nem. Elindultunk. Nem emlékszem tisztán, hogy mi történt, de Laura elmesélte.
Laura az, aki a lelkét adta nekem, aki új életet és lehetőséget adott. Azt mondta, hogy egy idióta részeg, belehajtott Apu kocsiába, ami belefordult az árokba.
Én már csak nála ébredtem fel. Azon a helyen mely már az otthonom jelenti, de amit akkor nyomasztónak és kietlennek találtam. Nem volt semmi ami az otthonomra emlékeztetett volna. Csak egy rakás valaki, aki próbáltak nevelni és oktatni. Apám helyett apám lenni, és persze Laura az anyám. Neki sikerült is. Megkaptam mindent, amire szükségem volt. Se többet se kevesebbet. Nevelést, otthont és ételt. Kell ennél több?
Úgy éreztem, hogy kell. Hogy szerelmet akarok, azokat az apró és fenetikus érzéseket amik az emberek így élnek meg. Amitől virágoznak és boldogok. De nekem nem járt. Laura megőrült és rövidesen bele is halt. Így én maradtam egyedül. A faj Lélek Gargoyle. A város reménye és a csoportunk lelke. Remélem, hogy valahol büszkerám és lát. Néha egészen közel érzem magamhoz, olyan mintha még mindig itt lenne... de máskor meg... Mintha csak álmodnék, még most is álmodom. Pedig már saját gyermekem van és Siran sem utál. Bár lehet, hogy soha nem is tette, csak én éreztem így a figyelem hiányában.




X× 6 év × Egyszer csak

Ramila Reno
Ramila Reno
Lélek Gargoyle

Age : 33
Hozzászólások száma : 5
Join date : 2014. Sep. 08.
Tartózkodási hely : Boston

Vissza az elejére Go down

Ramila Reno Empty Re: Ramila Reno

Témanyitás by Admin Hétf. Szept. 08, 2014 6:59 am

ELFOGADVA!
Admin
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 95
Join date : 2014. Jan. 28.

https://bloodstar.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.